Jak szkolimy ?

RadioNova to Nowa Szkoła Radiologii w Warszawie. 

Prowadzimy szkolenia z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, natomiast największy nacisk kładziemy na badania rezonansu magnetycznego. 
Nasze kursy skierowane są zarówno do lekarzy radiologów, jak również do lekarzy innych specjalności zainteresowanych tematem. 
Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników poszerzył swoje umiejętności diagnostyczne w jak największym stopniu, dlatego stawiamy na kursy prowadzone w formie warsztatów.

Podczas naszych szkoleń każdy uczestnik korzysta z własnej konsoli. Każda konsola wyposażona jest w monitor, który wyświetla obraz zgodny ze standardem DICOM oraz ma możliwość korzystania z dodatkowego monitora * (przy zgłoszeniu kursu mamy możliwość odpowiedniej konfiguracji).

W obecnej sytuacji, by zapewnić jak najlepsze i jak najbezpieczniejsze warunki, każdy z kursów ma limitowaną ilość miejsc ustaloną na 21 osób.

Działamy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Na bieżąco kontrolujemy sytuację epidemiologiczną. W sytuacji odgórnego zarządzenia uniemożliwiającego przeprowadzenie kursu zapewniamy CAŁKOWITY ZWROT KOSZTÓW ! 

Zachęcamy do zapoznania się ofertą kursów dostępną na stronie.